BİLGİ & SİPARİŞ HATTI 0 532 318 32 23
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
SORGUSUZ İADE & DEĞİŞİM

Hakkımızda

%100 DERİ, %100 EL YAPIMI, %100 YERLİ ÜRETİM

Sektöründe açık ara lider konumunda olan KemalZade; Türkiye’de gizli topuklu boy uzatan ayakkabı sektörüne öncülük etme ve sektörü dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla hareket etmektedir. Bu doğrultuda, değerlerimizin temelini oluşturan kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımız ile 10 yıldır hizmetinizdeyiz. Satışlarımız online mağazamız üzerinden gerçekleşmektedir.  

Azerbaycan, Avusturalya, Kosova, Ürdün, Almanya, Özbekistan, Irak, Gürcistan başta olmak üzere birçok ülkeye satışımız bulunmakta olup gerek perakende gerek toptan hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin dünya genelinde yaygınlaşması için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Gizli topuklu boy uzatan erkek ayakkabılarımız her anınızda yanınızda, isteğinize göre klasik, damatlık, günlük, spor ve bot modelleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Zevkinize uygun bir modelimiz olduğuna ve rahat edeceğinize eminiz. Bilmenizi isteriz ki; ürünlerimiz hünerli ellerden çıkarak siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.


ÖZEL YAPIM,
Tek ayak kısalığı, vb. özel durumlara sahip müşterilerimiz için özel hizmet sunmaktayız.

Gizli topuklu boy uzatan ayakkabı üretimi ile kendi alanında liderliği elinde tutmanın verdiği sorumlulukla, hizmet kalitemizi daha fazla artırmanın yolları arayışındayız.