BİLGİ & SİPARİŞ HATTI 0 532 318 32 23
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
SORGUSUZ İADE & DEĞİŞİM

İade Ve Değişim Koşulları

İade veya değişim süresi ( 3 ) iş günüdür.

İade veya değişim veya sipariş iptali talebinizi neden belirterek info@kemalzade.com adresine mail atmanız gerekmektedir. 
 
Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ayakkabının kodunu ve yerine alacağınız ayakkabının kodunu bize mail yoluyla veya bir not yazarak bildirmeniz gerekmektedir.

1 - Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile çift nüsha faturasıyla birlikte iade ya da değişimini talep edebilirsiniz.

2 - Değişim ve iade yapılmak istenen ürünler Yurtiçi Kargo ile Adres: Kışla mah. 51 sk. Gülenoğlu Apt. No: 13/B, Muratpaşa - Antalya, Alıcı: Mehmet Yıldız, Telefon: 0532 692 21 13 adresine kargo ücretini ödeyerek göndermelidir.

3- İade edilecek ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)

4 - İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, kredi kartı ise banka prosedürlerine bağlı olarak en geç 30 günü içerisinde kargo ve diğer masraflar düşüldükten sonra yapılacaktır. 

5 - Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ayrıca sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir.

6 - Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, kullanılmış ve ya müşteriye özel olarak üretilmiş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Alışverişini yapan her müşterimiz elektronik ortamda bu koşulları kabul etmiş sayılır.