BİLGİ & SİPARİŞ HATTI 0 532 318 32 23
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
SORGUSUZ İADE & DEĞİŞİM

İade Ve Değişim Koşulları

 1. İade veya değişim süresi ( 3 ) iş günüdür.
 2. Kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekilde tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş, ve/veya müşteriye özel olarak üretilmiş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.
   
 3. İade, değişim veya sipariş iptali talebinizi neden belirterek info@kemalzade.com adresine mail atmanız gerekmektedir. 
   
 4. Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ayakkabının kodunu ve değişim yapılacak ayakkabının ürün kodunu bize mail yoluyla ve/veya değişime gönderilen ürün içerisine not ile bildirmeniz gerekmektedir.
   
 5. Sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir.
   
 6. Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile faturasıyla birlikte iade ya da değişimini talep edebilirsiniz.
   
 7. Ayakkabı değişimi veya bir numara küçük veya bir numara büyük değişimi olarak yapılmak istenen ürünler tarafımıza gönderilirken anlaşmalı olduğumuz kargo şubesine gönderilmelidir.
   
 8. İade/değişim yapılacak ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.
   
 9. İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, kredi kartı ise banka prosedürlerine bağlı olarak en geç 30 iş günü içerisinde kargo ve diğer masraflar düşüldükten sonra yapılacaktır. 
   
 10. Alışverişini yapan her müşterimiz elektronik ortamda bu koşulları kabul etmiş sayılır.